Standardy provedení


Standardy projektu  Bydlení nad Nemojanským mlýnem jsou opravdu vysoké.

Celkový standard hrubé stavby je na nejvyšší možné úrovni.
Byl kladen důraz na kvalitní zděný systém Heluz, jež využívá nejmodernější technologie- keramické cihly 2 v 1 v kombinaci s železobetonovýni stropy a schodišti. Stavba se řídila heslem "konstrukce je základ".

U vysokého standardu můžete počítat i u oken a dveří, kdy jsou navrženy trojskla v plastovém vícekomorovém systému.
Taková okna zabrání jak úniku tepla, tak v létě přispívají k tepelné pohodě uvnitř objektu.
K tomu pomáhá i zmiňovaný zděný systém, kdy keramické zdivo s integrovanou tepelnou izolací propouští páry a vytváří příjemné mikroklima interiéru.
Také nehrozí mechanické poškození fasády v místě zateplení jako u běžného sendvičovému systému.

Vnější tvář domu plně koresponduje s moderními trendy v architektuře použitím prvků zelená střecha u menších domů s plochou střechou, nebo částečně dřevěné obložení fasády větších domů. Tento prvek zároveň navazuje na již použité prvky ve stávající  výstavbě v obci Nemojany.

Vnitřní vybavení domů se pyšní nejnovějšími trendy v sanitě. V čele se tzv. rimfree klozetem, zavěšenou WC mísou, která je celoglazovaná- bez okrajová.
Také baterie a další prvky sanity jsou vybrány dle aktuálních trendů. Obklady a dlažba ve standardu je nadčasově laděna, má až  osm barevných variací v moderních velkoformátech.
Dalším triumfem našich standardů je  výška interiérových dveří 2100mm. Cílem bylo vytvořit interiér, jež bude působit velkoryse a elegantně. Výběr dveří z více dekorů je samozřejmostí.

Každý dům má svoji venkovní terasu, jejíž velikost odpovídá vždy velikosti domu a pozemku. Terasy budou vydlážděny velkoformátovými betonovými dlaždicemi, které budou korespondovat s moderní tváří domů.
V základu bude vyvedena na fasádu objektu i voda a elektro, jež zpříjemní pobyt na zahradě a umožní nejen příjemné grilování. Soukromí na terasách podtrhne pevná zástěna v místě navazujícchí  teras souseda.

K celkové pohodě navrhované lokality budou přispívat i vysoké standardy celkového vybavení. Téměř ve středu lokality je navrženo relaxační místo s plánovanou vysokou zelení a lavičkami.
Každý RD má svoje místo pro umístění popelnice a  součástí lokality je i vhodně zvolené místo pro kontejnery pro tříděný odpad, od skla až po bioodpad.
I venkovní osvětlení ladí s celým projektem. Aby nerušilo světlo venkovního osvětlení klidové části řadových domů, jsou některá světla integrovaná do opěrné zdi a svítí přímo na chodník.

Podrobnější informace o standardech k jednotlivých RD se dočtete v přílohách.

detail4
detail5
detail6

Developer projektu a generální dodavatel

Developer projektu a generální dodavatel

Financující banka

Financující banka

Architekt

Architekt

Výhradní prodejce

Výhradní prodejce